Půjčovna koloběžek Žlutá Plovárna

Břeh řeky Jizery (za poštou) 46822 Malá Skála
Patříme mezi největší půjčovny koloběžek v Českém ráji. Nabízím 85 kvalitních a prověřených koloběžek značky KOSTKA pro děti i dospělé. Koloběžku vám půjčíme v našich základnách podél toku Jizery a zároveň ji i kdekoliv vrátit.

Snažíme se podél Jizery vybudovat ideální zázemí pro outdoor a odpočinek a zároveň poskytnout různé možnosti všem návštěvníkům povodí Jizery. Koloběžky pro vás vybíráme s renomovaným českým výrobcem KOSTKA.
Na koloběžku u nás můžete i se svým domácím mazlíček. Nabízíme koloběžku pro mushing (pes táhne koloběžku) speciálně vybavenou přesně pro to.

Vzhledem k tomu, že se cyklotrasa Greenway Jizera, která je naprosto ideální pro vaše výlety, line podél toku Jizery, tudíž tam na trase nejsou žádné velké překážky nebo kopce, tak je výlet vhodný i pro vaše nejmenší.

Zapojte se do nového programu "Tam na lodi, zpět na koloběžce". Půjčte si u nás na Žluté plovárně loď, dojeďte do vámi zvolené cílové stanice, kde předáte lodě a na koloběžkách se můžete vrátit na start případně si udělat menší výlet po okolí.

Půjčovna koloběžek Žlutá Plovárna
GPS: 50.641177, 15.193317
Adresa: Břeh řeky Jizery (za poštou) 46822 Malá Skála
Telefon: +420 775 580 388

Další místa v okolí

Žlutá plovárna - rekreační areál s přírodním koupáním v Jizeře, lanovým centrem a půjčovnou lodí....
Vyhlídka se nachází nedaleko skalního hradu Vranov, je na výčnělku skály. Již samotný vstup na vyhlí...
Boučkův statek - je vzácně dochovanou ukázkou pojizerské architektury. Statek byl postaven v roce 18...